MEZOTERAPIA IGŁOWA - PIĘKNO BEAUTY SERVICE
Mezoterapia Igłowa Warszawa Centrum. Zapraszamy na profesjonalny zabieg mezoterapii igłowej. PIĘKNO BEAUTY SERVICE - Grzybowska 3.
Mezoterapia Igłowa Warszawa
40732
page,page-id-40732,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

MEZOTERAPIA IGŁOWA

oferta_mezoterapia-iglowa-warszawa_piekno-beauty-service_fot_neauvia
Innowacyjna mezoterapia igłowa to przełom w rewitalizacji. Polega na wprowadzeniu składników odżywczych w głąb skóry, co widoczne poprawia jej kondycję bez użycia skalpela. To najbardziej inwazyjna, ale też najbardziej skuteczna metoda wtłaczania substancji aktywnych.

 

Zabieg nie jest bolesny, a bezpośrednio po wizycie można wrócić do codziennych obowiązków. Preparat podaje się do skóry właściwej, czyli głębiej niż mezoterapie witaminowe, dzięki temu na skórze nie pozostają ślady specyfiku.

 

W Piękno Beauty Service do wykonania zabiegu używamy sprawdzonych koktajli lub innowacyjnych preparatów Neuvia Organic, zawierających czysty kwas hialuronowy. Zabieg przeprowadza dr Olga Ulan, dr Patrycja Majewska oraz kosmetolog Dorota Walaszczyk.
CENY WYBRANYCH ZABIEGÓW

MEZOTERAPIA IGŁOWA – KOKTAJLE
→  twarz – 550 zł
→  twarz i szyja – 700zł
→  oczy  – 300zł
→  mezoterapia skóry głowy – 450zł
→  mezoterapia ciała – 1 okolica – 450zł

CENY WYBRANYCH ZABIEGÓW

MEZOTERAPIA IGŁOWA – CZYSTY KWAS HIALURONOWY NEAUVIA
→  twarz – 600 zł
→  twarz i szyja – 800zł
→  twarz, szyja, dekolt – 950zł

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA 
→  twarz – 300 zł
→  twarz i szyja – 350zł
→  twarz, szyja, dekolt – 400zł