TERAPIA PRZECIWTRĄDZIKOWA ACNE-CONTROL - PIĘKNO BEAUTY SERVICE
Terapia przeciwtrądzikowa ACNE - CONTROL to zabieg oczyszczająco – normalizujący skierowany do kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Przeznaczony dla cery problematycznej, tłustej i mieszanej.
Terapia przeciwtrądzikowa ACNE - CONTROL
40933
page,page-id-40933,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

TERAPIA PRZECIWTRĄDZIKOWA ACNE-CONTROL

OFERTA_ACNE CONTROL WARSZAWA
ACNE – CONTROL to zabieg oczyszczająco – normalizujący skierowany do kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Przeznaczony dla cery problematycznej, tłustej i mieszanej. Normalizuje wydzielanie sebum i niweluje efekt „świecącej” cery.

 

Ten specjalistyczny zabieg to kompleksowa pielęgnacja cery wykazującej dużą skłonność do powstawania wyprysków. Trądzik, oraz problemy z cerą dotyczą nie tylko nastolatków w okresie dojrzewania, ale także osób, które już dawno przekroczyły ten etap życia. Nieprawidłowe postępowanie może skutkować znacznym zaostrzeniem wszelkich zmian jakie już zaistniały, bądź też pojawieniem się nowych. Dlatego tak ważna jest specjalistyczna pielęgnacja umożliwiająca przywrócenie prawidłowej równowagi skóry właściwej.

 

W Piękno Beauty Service terapię przeciwtrądzikową ACNE-CONTROL przeprowadza kosmetolog Dorota Walaszczyk.
KOSZT ZABIEGU

→ terapia przeciwtrądzikowa ACNE-CONTROL, 1 zabieg – 280 zł